VOLNÝ ČAS / Zoologické zahrady

Štědrý den v Zoo Liberec za dobrovolné vstupné
Panda červená. 
Autor / zdroj foto: Barbara Tesařová

Liberec

I letos Zoo Liberec připravila tradiční akci Štědrý den v Zoo Liberec za dobrovolné vstupné. Pro každého, kdo by si chtěl zkrátit čekání na Ježíška, budou brány zoo tento den otevřeny od 9.00 do 14.00 (areál se uzavírá v 15.00). Pro zájemce si zahrada také připravila Betlémské světlo, které bude po celé vánoční svátky hořet na hlavním vstupu do zahrady.

Je již téměř tradicí, že na Štědrý den nosí návštěvníci dárky i pro zvířata. Stejně jako v předchozích letech zoo i letos nejvíce ocení jakékoli neloupané ořechy, sušené ovoce nebo trvanlivější zeleninu. Zvířata ale potěší i například basketbalové míče, boomer balls, proutěné košíky všech velikostí, čisté sudy a barely z tvrdého plastu nebo horolezecká i jiná přírodní lana, ze kterých zoologové ve spolupráci s dobrovolníky vytváří tzv. enrichmentové „hračky“.  

Zkrácená otvírací doba je i 31. 12., kdy se zahrada zavírá v 15.00 (pokladna 14.00). Ostatní dny mohou návštěvníci libereckou zoo navštívit v rámci standardních otvíracích hodin, a to od 9.00 do 16.00 (pokladna uzavírá vždy o hodinu dříve).  

Autor / zdroj: Barbara Tesařová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.