SPORT

Liberec si veze z Karviné tři body
Fotbal 19.8.2019

Karvinští nezvládli domácí duel s Libercem a zůstali na posledním místě prvoligové tabulky. Liberci stačil k výhře jeden gól, navíc duel dohrával v devíti.

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2
Fotbal 20.5.2019

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z dálky Hořava, pojistku přidal v závěru z penalty Hrošovský.

Sparta porazila Liberec a zajistila si třetí místo
Fotbal 12.5.2019

Sparta vyhrála i druhé utkání v nadstavbové části o titul, Slovan Liberec porazila 1:0 díky brance Costy už z páté minuty. Vítězství znamená, že v této sezóně již neskončí hůř než třetí.

Třinec se stal podruhé mistrem, v Liberci zavládlo zklamání
Hokej 29.4.2019

Třinečtí Oceláři to dokázali. Využili hned první šanci pro ukončení finálové série s Libercem a stali se podruhé v klubové historii mistry České republiky.

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři
Hokej 24.4.2019

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k vidění dvě přesilovky, ale nakonec rozhodnutí přišlo z nenápadné akce.

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení
Hokej 23.4.2019

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

Třinec vyhrál úvodní zápas v Liberci a ve finále se ujal vedení
Hokej 19.4.2019

Finálový souboj o Masarykův pohár se naplno rozhořel, úvodní bitvu hostila liberecká Home Credit Aréna. Oceláři dokázali zaskočit domácí Bílé Tygry a uzmout první vítězství na svou stranu.

Boleslav prohrála s Libercem a vypadla z elitní šestice
Fotbal 16.4.2019

Po prvním vyrovnaném, ale bezgólovém poločase se chvíli v úvodu druhé půle zdálo, že Boleslav potvrdí svoji příslušnost do elitní šestičlenné ligové skupiny. Liberečtí však v závěrečné půlhodině proměnili dva brejky a Boleslavští snížili až v nastaveném čase z pokutového kopu.

Boleslav s Libercem svedla další dramatickou bitvu
Hokej 26.3.2019

Liberec rozhodl ve třetí třetině dvěma slepenými gól a tak se čtvrtfinálová série stěhuje do Liberce za stavu 3:1 pro liberecké Tygry.

Bruslaři srazili Tygry 4:1 a snížili stav série
Hokej 25.3.2019

Po bezbrankové první třetině padly v prostředním dějství tři branky. Bruslaři vedli 2:1 a výsledek ještě narostl v závěru, kdy Tygři hráli power play a domácí je potrestali dvěma góly do prázdné.

Litvínov porazil vedoucí Liberec
Hokej 2.3.2019

Domácí podali velmi dobrý výkon a důležitými body se tak vrátili do šance bojovat o předkolo play-off.

Vítkovice doma srazily dalšího favorita, tentokrát Liberec
Hokej 26.1.2019

Vítkovice sehrály s favorizovaným Libercem výborný zápas, vyrovnaný a také velice těsný. Bílí Tygři dokázali srovnat až ve třetí třetině, ale ani to nepřipravilo Ostravany o devátou domácí výhru v řadě.

Třinec bojoval, v Liberci ale těsně padl
Hokej 23.1.2019

To byla bitva jako řemen. Střetnutí elitních týmů Tipsport extraligy tentokrát dopadlo lépe pro Liberec. Navzdory ztrátě Oceláři zůstali lídry extraligové soutěže.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Hradec přetlačil Liberec
Hokej 14.1.2019

Kdo se přišel na souboj šelem podívat osobně, nemusel litovat. K vidění totiž byly šance, přesilovky, góly i emoce. A hradecký obrat na konci utkání.

Do pořádání letní Olympiády dětí a mládeže se zapojí města Liberec, Jablonec nad Nisou a Bedřichov
Sport 10.1.2019

iberecký kraj bude od 23. do 28. června letošního roku pořádat Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže ČR. Vedle tradičních sportů, jako je atletika, plavání, volejbal či fotbal, budou mít mladí závodníci možnost soutěžit také v letním biatlonu nebo v umělecké disciplíně – street art.