SPORT

Liberec doma nestačil na Opavu
Fotbal 10.12.2018

Naposledy se týmy ve čtvrtém kole rozloučily nerozhodně 1:1. I tentokrát to vypadalo, že výsledek bude stejný, ovšem poté přišlo vyloučení Ševčíka a šest minut před koncem se prosadil Simerský. Domácí Slovan na branku Opavy nedokázal odpovědět a prohrál 1:2.

Liberec doma porazil Spartu
Hokej 10.12.2018

Liberečtí měli utkání po většinu času pod kontrolou, Sparta se dostala do hry až v závěru, když ji nabudila snižující branka. Tygři se však o vítězství připravit nenechali a berou tři body.

Plzeň z jediné střely na branku vytěžila v Liberci remízu
Fotbal 24.11.2018

Liberec byl celý zápas byl lepším týmem a když od 71. minuty nejen vedl, ale hrál proti deseti, vypadalo na výhru domácího Slovanu. Ovšem poté z jediné střely na bránu Liberec inkasoval. Tudíž zápas skončil nerozhodným výsledkem 1:1.

Olomouc otočila utkání s Libercem a zvítězila v samostatných nájezdech
Hokej 24.11.2018

Olomoučtí hokejisté na domácím ledě dokázali udolat lídra tabulky z Liberce po nájezdech. Rozhodující trefu obstaral poslední olomoucky nájezdník, kterým byl Lukáš Nahodil.

Jizerskou 50 zahájí dětské závody, přidejte se ke světové tradici
Lyžování 16.11.2018

Nebojte se, žádných padesát kilometrů, ale jen pár stovek metrů od startu do cíle budou muset zdolat nejmenší běžkaři na slavné Jizerské 50. Její program totiž již po dvacáté páté odstartují dětské závody, tzv. Mini Jizerská Pojišťovny VZP.

Liberec porazil Mladou Boleslav, v 87. minutě rozhodl střídající Oršula
Fotbal 6.11.2018

V utkání jsme byli svědky obrovského počtu šancí, dokonce i neproměněné penalty. Už to vypadalo, že nebude ani jednomu z týmů souzeno vstřelit gól. Ovšem v 87. minutě se střídající Oršula dostal k odraženému míči a rozvlnil síť.

Derby Jablonce s Libercem bez vítěze
Fotbal 29.10.2018

Derby mezi Jabloncem Libercem tentokrát vítěze nemělo, soupeři se rozešly bez branek. Jablonecké mohla po zápase mrzet především neproměněná penalta Jakuba Považance čtvrt hodiny před koncem.

Liberec hladce přejel Plzeň
Hokej 29.10.2018

Bílí Tygři porazili na domácím ledě Plzeň 3:0, přičemž tak ukončili sérii dvou proher. Na jejich výhře měl velký podíl brankář Roman Will, který pochytal všech 38 střeleckých pokusů soupeře.

Sportovní areál ve Svojsíkově ulici je otevřen pro veřejnost
Sport 17.10.2018

Liberečané mohou opět využívat armádní sportovní areál u dolních kasáren ve Svojsíkově ulici. Statutární město Liberec uzavřelo smlouvu o souběžném užívání s Ministerstvem obrany ČR do roku 2026.

Z chorvatské Rijeky se Shotokan vrací se dvěma bronzy
Sport 3.10.2018

Poslední zářijové dny patřily ve světě olympijského karate Croatia Open, jednomu z největších turnajů v Evropě. SK Karate – Shotokan Liberec na této horké půdě vybojoval dva bronzy a další cenná umístění těsně pod stupni vítězů.

Piráti neuspěli ani ve třetím zápase, Liberec si odváží všechny tři body
Hokej 22.9.2018

Ve třetím kole Tipsport extraligy se v chomutovské ROCKNET ARÉNĚ představili Bílý Tygři z Liberce. Ti se brzy dostali do vedení, které si po celý zápas hlídali a nakonec Chomutov porazili 3:1, když všechny góly vstřelili v početních výhodách.

Mashike Sukisa vystřelil Liberci bod proti Bohemians
Fotbal 19.8.2018

Klokani U Nisy po prvním poločase vedli, střídající žolík Elvis Mashike Sukisa ale záhy po přestávce srovnal na konečných 1:1. Liberecký Slovan pokračuje soutěží s jedinou výhrou z úvodního kola.

Liberec remizoval s nováčkem z Opavy
Fotbal 12.8.2018

Utkání skončilo po gólech Potočného a Kuzmanoviče z penalty nerozhodně 1:1, Opava tak získala první ligový bod. Vzhledem k průběhu utkání je dělba bodů spravedlivá.

Střídající žolík Pázler v závěru skolil Karvinou, Slovan vyválčil první body
Fotbal 22.7.2018

Liberec nastoupil do úvodního kola Fortuna ligy proti Karviné ve slušivých retro dresech. Ty domácím hráčům dlouho nepřinášely střelecké štěstí, přesto se po závěrečném hvizdu v Liberci slavilo.

Liberec po bídném druhém poločasu prohrál doma s Jihlavou
Fotbal 6.5.2018

Do vedení dostal Slovan v prvním poločase Pulkrab, ovšem Jihlava se ve druhé části zápasu zvedla, vstřelila 3 branky a jednoznačně zvítězila. Pro Slovan je to značná komplikace v boji o poháry, především po výhrách soupeřů.

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval  se Slavii
Fotbal 23.4.2018

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval se Slavii

V zápasu plném emocí jsme viděli velké množství faulů i karet, ale gól nepadl, celky se tedy rozloučily nerozhodným výsledkem. Utkání bylo pikantní pro realizační tým a několik hráčů Slavie, kteří dříve v Liberci působili.