SPORT

Plzeň po srdnatém výkonu Liberci podlehla
Hokej 25.3.2017

Liberec nakonec dokázal ve strhujícím zápase si dojít pro klíčové vítězství a postupuje do semifinále. Plzeňané se sice snažili ve třetí třetině dohnat dvougólový náskok, ale kontaktní branka přišla až příliš pozdě při power play.

Plzeň poprvé v sezóně zvítězila v Liberci a odvrátila konec sezóny
Hokej 23.3.2017

Hráči Plzně vyráželi na sever Čech s nožem na krku a jak již několikrát v této sezóně dokázali, mají srdce na pravém místě. Série tedy bude pokračovat v pátek v plzeňské Home Monitoring Aréně.

Přípravný duel Liberce skončil bez branek
Fotbal 23.3.2017

Liberec si chtěl udržet zápasový rytmus a tak na stadionu U Nisy hráči Liberce přivítali slovenský tým ViOn Zlaté Moravce. Branku diváci za devadesát minut  neviděli a oba celky se tak rozešly smírně.

Liberec získal v Plzni mečbol
Hokej 21.3.2017

Druhý domácí duel Západočeši nezvládli, Tygři jako první dokázali v této sérii uspět na ledě soupeře. Série se nyní stěhuje do Liberce, kde mají domácí možnost ukončit celou sérii.

Plzeň porazila Liberec a snížila stav série
Hokej 20.3.2017

Indiáni po celý zápas udržovali před obhájci titulu mírný náskok. Ten si Plzeň uhájila a bere první bod v sérii. Hattrickem se na výhře Škody podílel Tomáš Svoboda.

Liberec obral lídra o bod, se Slavií remizoval
Fotbal 19.3.2017

Slovan obral Slavii o bod, jinak se to říct nedá, protože Slavisté byli jednoznačně aktivnějším celkem a ve druhém poločase dominovali. Pražané si tak zkomplikovali boj o první příčku.

Indiáni v Liberci na vítězství nedosáhli
Hokej 17.3.2017

Západočeši se vrací domů s prázdnou, když znovu mocně dotahovali náskok soupeře, ovšem nakonec domácí přidali uklidňující branku a mají tak v sérii navrch.

Liberec bere v sérii proti Plzni první výhru
Hokej 16.3.2017

Severočeši se prosadili dvakrát v první třetině, poté se však Plzeňští zlepšili, ale v utkání nakonec vstřelili pouze jednu branku. První bod v sérii tedy patří obhájcům titulu.

Zápas Plzně s Libercem rozhodla jediná branka
Fotbal 12.3.2017

Jedinou branku utkání si vstřelil nešťastně do vlastní sítě Ondřej Kúdela, který se v závěru prvního poločasu pokoušel odvrátit Kopicův centr na z ofsajdu nabíhajícího Michaela Krmenčíka.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Liberec porazil Příbramí a poprvé  na jaře zvítězil
Fotbal 6.3.2017

Liberec porazil Příbramí a poprvé na jaře zvítězil

Liberec udržel v dramatické koncovce vedení a oslavil první jarní výhru. O přesvědčivém výkonu domácích se mluvit nedá, ale aktivnějším mužstvem jednoznačně byli.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Liberec byl proti Třinci úspěšnější v souboji o čelo tabulky
Hokej 6.2.2017

Severočechům se do zápasu podařilo vstoupit snově, když již v deváté minutě vedli o dvě branky. Ocelářům se v zápase sice podařilo třikrát snížit, ale hosté závěrečný tlak přestáli.

Piráti ubojovali na ledě lídra z Liberce těsné vítězství
Hokej 4.2.2017

Liberec sice ve třetí části tlačil na vyrovnání, ale dělal až příliš mnoho chyb, které ho stály výsledek. Chomutov uhájil výhru 5:4 a zaslouženě si z Podještědí odvezl tři body.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.