SPORT

Sportovní areál ve Svojsíkově ulici je otevřen pro veřejnost
Sport 17.10.2018

Liberečané mohou opět využívat armádní sportovní areál u dolních kasáren ve Svojsíkově ulici. Statutární město Liberec uzavřelo smlouvu o souběžném užívání s Ministerstvem obrany ČR do roku 2026.

Z chorvatské Rijeky se Shotokan vrací se dvěma bronzy
Sport 3.10.2018

Poslední zářijové dny patřily ve světě olympijského karate Croatia Open, jednomu z největších turnajů v Evropě. SK Karate – Shotokan Liberec na této horké půdě vybojoval dva bronzy a další cenná umístění těsně pod stupni vítězů.

Piráti neuspěli ani ve třetím zápase, Liberec si odváží všechny tři body
Hokej 22.9.2018

Ve třetím kole Tipsport extraligy se v chomutovské ROCKNET ARÉNĚ představili Bílý Tygři z Liberce. Ti se brzy dostali do vedení, které si po celý zápas hlídali a nakonec Chomutov porazili 3:1, když všechny góly vstřelili v početních výhodách.

Mashike Sukisa vystřelil Liberci bod proti Bohemians
Fotbal 19.8.2018

Klokani U Nisy po prvním poločase vedli, střídající žolík Elvis Mashike Sukisa ale záhy po přestávce srovnal na konečných 1:1. Liberecký Slovan pokračuje soutěží s jedinou výhrou z úvodního kola.

Liberec remizoval s nováčkem z Opavy
Fotbal 12.8.2018

Utkání skončilo po gólech Potočného a Kuzmanoviče z penalty nerozhodně 1:1, Opava tak získala první ligový bod. Vzhledem k průběhu utkání je dělba bodů spravedlivá.

Střídající žolík Pázler v závěru skolil Karvinou, Slovan vyválčil první body
Fotbal 22.7.2018

Liberec nastoupil do úvodního kola Fortuna ligy proti Karviné ve slušivých retro dresech. Ty domácím hráčům dlouho nepřinášely střelecké štěstí, přesto se po závěrečném hvizdu v Liberci slavilo.

Liberec po bídném druhém poločasu prohrál doma s Jihlavou
Fotbal 6.5.2018

Do vedení dostal Slovan v prvním poločase Pulkrab, ovšem Jihlava se ve druhé části zápasu zvedla, vstřelila 3 branky a jednoznačně zvítězila. Pro Slovan je to značná komplikace v boji o poháry, především po výhrách soupeřů.

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval  se Slavii
Fotbal 23.4.2018

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval se Slavii

V zápasu plném emocí jsme viděli velké množství faulů i karet, ale gól nepadl, celky se tedy rozloučily nerozhodným výsledkem. Utkání bylo pikantní pro realizační tým a několik hráčů Slavie, kteří dříve v Liberci působili.

Karatisté Shotokanu slavili úspěch v Německu i na Poháru nadějí
Sport 10.4.2018

Sobota 7. dubna byla plná karatistických akcí, a zatímco se hlavní část závodního týmu vypravila do německého Halle na Arawaza cup, karatističtí benjamínci se poměřovali na Poháru nadějí v České Lípě

Semifinále zůstává v Hradci! Bojovný rozstřel urvali Lvi 2:1 a ukončili Tygrům sezónu
Hokej 26.3.2018

Mužstvo zpod Bílé věže se semknulo v pravý čas a v nervy drásajícím rozstřelu o všechno přetlačilo liberecké Tygry. O všem rozhodla především druhá část, kdy Hradečtí v krátkém sledu vstřelili dva rozdílové góly a soustředěnou hrou dovedli duel až do závěrečné sirény.

Hradec v Liberci opět nevyhrál a čtvrtfinálová série je srovnána na 2:2
Hokej 21.3.2018

Severočeši ukázali, že na svém ledě jsou pevní v kramflecích a přesvědčivě zvládli i druhý domácí zápas. Podobně jako prozatím ve všech střetnutích šli rychle do vedení hned v první třetině a zkraje druhé ho zvýšili už na 3:0.

Hradec venku nenavázal na domácí výhry, ve čtvrtfinále s Libercem poprvé padl
Hokej 20.3.2018

Střelecky byli sice Východočeši aktivnější, efektivita však byla na straně soupeře. Ten si dokázal postupně vypracovat náskok 4:1, na nějž Hradečtí v mocném finiši stihli zareagovat už jen snížením.

Obrat ve třetí třetině přisoudil Hradci proti Liberci druhý bod v sérii
Hokej 17.3.2018

Hradec Králové otočil ve třetí třetině nervy drásají souboj s Libercem. Série se tak za stavu 2:0 pro svěřence Václava Sýkory přesouvá pod Ještěd.

Hradec urval první výhru v prodloužení. Nad Libercem vede 1:0 na zápasy
Hokej 16.3.2018

Byl to zápas se vším všudy, první utkání čtvrtfinálové série mezi Hradcem a Libercem nabídlo nasazení, povedené akce i krásné a šťastné góly. Rozhodovat nakonec muselo prodloužení, v němž se štěstí přiklonilo na stranu Východočechů, kteří si připsali první velmi důležité vítězství 3:2.

Liberec porazil Zbrojovku Brno
Fotbal 16.3.2018

Brno z posledních 4 zápasů zvítězilo pouze jednou, ovšem proti favoritům hosté předváděli povedené výkony. V pátek ovšem zásluhou Pulkraba a jeho dalších dvou gólů Slovan zvítězil přesvědčivým výkonem 2:0.

Liberec jde v předkole  proti Spartě do vedení
Hokej 7.3.2018

Liberec jde v předkole proti Spartě do vedení

Dvakrát šli v úvodních 40 minutách do vedení Bílí Tygři, sparťané díky Petru Vránovi a Juraji Mikušovi v obou případech srovnali. Na řadu tak přišlo prodloužení, ve kterém Liberec po dvou minutách využil přesilovku a dostal se v sérii do vedení.