SPORT

Klasik si z Liberce veze dvě prohry a komplikuje si šanci postup do baráže
Baseball 16.5.2017

Velmi důležité dva zápasy odehráli baseballisté Frýdku-Místku v Liberci. S týmem, s kterým se perou o postup do baráže, potřebovali uspět. Bohužel je na hřišti soupeře zradila pálka a domů se vrátili bez bodu.

Podještědské derby vítěze nenašlo, Slovan ztratil výhru v nastaveném čase
Fotbal 14.5.2017

Hráči Slovanu už v předchozích týdnech prohlašovali, že právě výhra v derby je jejich hlavním cílem ve zbytku sezony. Ani Jablonec nejel pod Ještěd bez ambic. Duel však nakonec vítěze nenašel.

Lafata zařídil Spartě výhru nad Libercem
Fotbal 8.5.2017

Sparťané z předposledního domácího utkání sezony berou všechny tři body. O nejtěsnějším vítězství 1:0 nad Slovanem Liberec rozhodl kapitán David Lafata.

Liberec prodloužil domácí neporazitelnost s Bohemians
Fotbal 2.5.2017

Liberec byl proti Bohemians na domácím trávníku opět úspěšný, prodloužil tak příznivou bilanci trvající při vzájemných zápasech s Klokany U Nisy. Pražané pod Ještědem ještě nevyhráli.

Liberec zásluhou výborném závěru porazil Duklu
Fotbal 17.4.2017

Slovan Liberec získal veledůležité tři body v souboji o záchranu, přitom Dukla nebyla k remíze vůbec daleko. Rozhodující branka přišla až v 82. minutě, pojistku přidal v samotném závěru zápasu Martin Kouřil, jenž pobyl na hřišti čtyři minuty.

Piráti bojovali, ale semifinálovou sérii nesrovnali. O titul si zahraje Liberec
Hokej 9.4.2017

Piráti brzy inkasovali, což ovlivnilo průběh utkání. Chomutovští se sice rvali jako lvi, jenže kýžený gól nepřicházel. Ve třetím dějství si Bílí Tygři pojistili vedení a znovu po roce si zahrají o český titul.

Teplice doma zdolaly Liberec
Fotbal 9.4.2017

Druhý poločas byl pořádně divoký. Teplice vedly už o dva góly, když snížil liberecký Mikula. Vypadalo to, že hosté vyrovnají, ale jejich tlak zastavil Roman Potočný, který se nechal po několika minutách na hřišti nesmyslně vyloučit.

Piráti ve vyrovnané bitvě s Libercem prohráli a na vlastním ledě budou odvracet mečbol
Hokej 8.4.2017

Piráti v pátém semifinále Generali play-off Tipsport extraligy vyzvali Liberec na souboj o první mečbol, který získali Bílí Tygři. Vedení Chomutovským zajistil Vladimír Růžička, na něhož ale domácí odpověděli a otočili vývoj utkání.

Piráti otočili čtvrté semifinále a vyrovnali stav série
Hokej 6.4.2017

Ve čtvrtém semifinálovém utkání Generali play-off zvítězili Piráti nad Libercem 5:3. Do vedení se dostali Tygři, ale chomutovští bojovníci stav zápasu zvrátili na svou stranu, čímž vyrovnali sérii. Hattrickem se blýskl kapitán Michal Vondrka.

Liberec v MOL Cupu končí, v prodloužení nestačil na Zlín
Fotbal 6.4.2017

Utkání dospělo až do prodloužení, které lépe zvládli hosté ze Zlína, kteří přidali další dvě branky zásluhou Holíka a Kopečného. S postupu mezi poslední čtveřici týmů se tak mohou radovat na východu Moravy.

Piráti v prvním domácím semifinále neinkasovali a snížili stav série
Hokej 4.4.2017

Ve třetí bitvě Chomutova s obhájci titulu z Liberce se na gól čekalo více než dvě třetiny, než kapitán Vondrka proměnil ve 49. minutě samostatný únik. Za dalších 96 vteřin přidal druhý chomutovský gól ve vlastním oslabení Ivan Huml.

Piráti smazali třígólové manko, nakonec Liberci podlehli v prodloužení
Hokej 1.4.2017

Ve druhém utkání Chomutovští prohrávali 0:3, když snížil kapitán Michal Vondrka a započal stíhací jízdu, jelikož na něj navázali v posledním dějství Juraj Valach a David Kämpf. Rozhodující trefu si v prodloužení připsal Dominik Lakatoš.

Liberec se v sérii proti Chomutovu ujal vedení
Hokej 31.3.2017

Chomutov šel do druhé třetiny s jednobrankovou ztrátou, která se ve druhé dvacetiminutovce zdvojnásobila. V posledním dějství snížil Petr Koblasa, ale domácí si první výhru pojistili ještě dvěma přesnými zásahy.

Plzeň po srdnatém výkonu Liberci podlehla
Hokej 25.3.2017

Liberec nakonec dokázal ve strhujícím zápase si dojít pro klíčové vítězství a postupuje do semifinále. Plzeňané se sice snažili ve třetí třetině dohnat dvougólový náskok, ale kontaktní branka přišla až příliš pozdě při power play.

Plzeň poprvé v sezóně zvítězila v Liberci a odvrátila konec sezóny
Hokej 23.3.2017

Hráči Plzně vyráželi na sever Čech s nožem na krku a jak již několikrát v této sezóně dokázali, mají srdce na pravém místě. Série tedy bude pokračovat v pátek v plzeňské Home Monitoring Aréně.

Přípravný duel Liberce skončil bez branek
Fotbal 23.3.2017

Liberec si chtěl udržet zápasový rytmus a tak na stadionu U Nisy hráči Liberce přivítali slovenský tým ViOn Zlaté Moravce. Branku diváci za devadesát minut  neviděli a oba celky se tak rozešly smírně.