SPORT

Liberec po bídném druhém poločasu prohrál doma s Jihlavou
Fotbal 6.5.2018

Do vedení dostal Slovan v prvním poločase Pulkrab, ovšem Jihlava se ve druhé části zápasu zvedla, vstřelila 3 branky a jednoznačně zvítězila. Pro Slovan je to značná komplikace v boji o poháry, především po výhrách soupeřů.

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval  se Slavii
Fotbal 23.4.2018

Liberec ve vyhroceném duelu remizoval se Slavii

V zápasu plném emocí jsme viděli velké množství faulů i karet, ale gól nepadl, celky se tedy rozloučily nerozhodným výsledkem. Utkání bylo pikantní pro realizační tým a několik hráčů Slavie, kteří dříve v Liberci působili.

Karatisté Shotokanu slavili úspěch v Německu i na Poháru nadějí
Sport 10.4.2018

Sobota 7. dubna byla plná karatistických akcí, a zatímco se hlavní část závodního týmu vypravila do německého Halle na Arawaza cup, karatističtí benjamínci se poměřovali na Poháru nadějí v České Lípě

Semifinále zůstává v Hradci! Bojovný rozstřel urvali Lvi 2:1 a ukončili Tygrům sezónu
Hokej 26.3.2018

Mužstvo zpod Bílé věže se semknulo v pravý čas a v nervy drásajícím rozstřelu o všechno přetlačilo liberecké Tygry. O všem rozhodla především druhá část, kdy Hradečtí v krátkém sledu vstřelili dva rozdílové góly a soustředěnou hrou dovedli duel až do závěrečné sirény.

Hradec v Liberci opět nevyhrál a čtvrtfinálová série je srovnána na 2:2
Hokej 21.3.2018

Severočeši ukázali, že na svém ledě jsou pevní v kramflecích a přesvědčivě zvládli i druhý domácí zápas. Podobně jako prozatím ve všech střetnutích šli rychle do vedení hned v první třetině a zkraje druhé ho zvýšili už na 3:0.

Hradec venku nenavázal na domácí výhry, ve čtvrtfinále s Libercem poprvé padl
Hokej 20.3.2018

Střelecky byli sice Východočeši aktivnější, efektivita však byla na straně soupeře. Ten si dokázal postupně vypracovat náskok 4:1, na nějž Hradečtí v mocném finiši stihli zareagovat už jen snížením.

Obrat ve třetí třetině přisoudil Hradci proti Liberci druhý bod v sérii
Hokej 17.3.2018

Hradec Králové otočil ve třetí třetině nervy drásají souboj s Libercem. Série se tak za stavu 2:0 pro svěřence Václava Sýkory přesouvá pod Ještěd.

Hradec urval první výhru v prodloužení. Nad Libercem vede 1:0 na zápasy
Hokej 16.3.2018

Byl to zápas se vším všudy, první utkání čtvrtfinálové série mezi Hradcem a Libercem nabídlo nasazení, povedené akce i krásné a šťastné góly. Rozhodovat nakonec muselo prodloužení, v němž se štěstí přiklonilo na stranu Východočechů, kteří si připsali první velmi důležité vítězství 3:2.

Liberec porazil Zbrojovku Brno
Fotbal 16.3.2018

Brno z posledních 4 zápasů zvítězilo pouze jednou, ovšem proti favoritům hosté předváděli povedené výkony. V pátek ovšem zásluhou Pulkraba a jeho dalších dvou gólů Slovan zvítězil přesvědčivým výkonem 2:0.

Liberec jde v předkole  proti Spartě do vedení
Hokej 7.3.2018

Liberec jde v předkole proti Spartě do vedení

Dvakrát šli v úvodních 40 minutách do vedení Bílí Tygři, sparťané díky Petru Vránovi a Juraji Mikušovi v obou případech srovnali. Na řadu tak přišlo prodloužení, ve kterém Liberec po dvou minutách využil přesilovku a dostal se v sérii do vedení.

Tanečníci z Liberce obstáli na domácím šampionátu ve standardních tancích
Sport 6.3.2018

V neděli se v Třinci konalo Mistrovství České republiky ve standardních tancích. Nejprve si svou premiéru na domácím šampionátu odtančily dva mladší juniorské páry Tomáš Pejsar-Lucie Čechtická a Lukáš Kotronias-Eleni Futerová.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Vítkovice doma svedly s hodně houževnatým Libercem souboj na ostří nože, ale nakonec to byly ony, kdo se radoval
Hokej 5.3.2018

Remíza 2:2 po 60. minutách znamenala, že jsou Ostravané definitvně ve čtyřce a extrabod navíc za vítězství v prodloužení přinesl vyrovnání klubového rekordu v počtu získaných bodů v základní části.

Jihlava prohrála i čtvrté vzájemné utkání proti Liberci
Hokej 28.2.2018

Druhé utkání ve dvou dnech sehráli spolu Liberec s Jihlavou. Dukla i ve čtvrtém vzájemném utkání prohrála, tentokrát 1:2.

Liberec porazil v dohrávce JIhlavu
Hokej 27.2.2018

V dohrávaném utkání z 11. kola Liberec doma nedopustil žádné drama a proti Jihlavě zvítězil 4:1.

Stanciu a Kanga rozhodli zápas Sparty proti Liberci
Fotbal 19.2.2018

Premiérové trefy zimních posil Nicolae Stanciua a Guélora Kangy přinesly úvodní jarní vítězství. Sparťané se prosadili v páté minutě díky rumunskému záložníkovi, výhru nad Libercem stvrdil Kanga v nastaveném čase z penalty.